Lyžařské zájezdy 2019/2020 – akce a slevy od desítek CK

Prodloužené víkendy na lyžích

Vyberte si z nabídky desítek CK zimní lyžařskou dovolenou a ušetřete. V nabídce CA Invia najdete tisíce zájezdů do oblíbených zimních středisek Rakouska, Itálie a dalších zemí, včetně všech slev a akcí pořádající CK.

Lyžařské zájezdy - oblíbené destinace našich klientů

Lyžování v Rakousku

Rakousko patří mezi 7 nejnavštěvovanějších zemí českými turisty. Populární je zejména v zimě, kdy čeští turisté Rakousko využívají pro lyžařské zájezdy. Rakousko, to jsou vysoké alpské štíty, krásná horská údolí a skvěle vybavená lyžařská střediska, která jsou ideální pro zimní dovolenou.

Lyžování v Itálii

Itálie je země mnoha tváří. Je zvláštní a výjimečná a rozhodně má své kouzlo. V Itálii vás na každém kroku obklopuje historie, ale je také ideální destinací pro lyžařské zájezdy. Podmínky ve všech z mnoha lyžařských středisek jsou perfektní a stále více lyžařských turistů objevuje italské hory.

Lyžování ve Francii

Francie patří k turisticky nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším destinacím po celý rok. V zimním období je populární zejména francouzská část Alp. Lyžování ve Francii je velmi oblíbené a lyžařská střediska nabízejí návštěvníkům vše, co si jen mohou přát.

Lyžování ve Švýcarsku

Kdo by neznal Švýcarsko – třpyt šperků a luxusních hodinek, svět bankovních domů, manažerů, čokolády, sýra a toho nejlepšího a nejluxusnějšího, co si člověk představuje. Švýcarské Alpy ale rovněž nabízí ideální podmínky pro lyžařské zájezdy: moderní lyžařská střediska, pohodlně zařízené hotely a vše, co si lyžař na zimní dovolené v horách může přát.

Lyžování v Německu

Lyžování v Německu stejně jako například v Rakousku nabízí ideální podmínky pro milovníky lyžování, od příjemně zařízených hotelů po moderní lyžařská střediska.

Lyžování na Slovensku

Lyžařské zájezdy na Slovensku znamenají pro mnohé lyžaře ideální řešení. Slovenské hory nabízejí dobré podmínky k lyžování, krásné hory a relativně nízké ceny.