Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Lyžování a snowboarding v Itálii

lyžování v Itálii

Itálie patří díky svým přírodním podmínkám mezi světové lyžařské velmoci. Ze všech alpských zemí má právě italská část pohoří ten nejrozmanitější charakter. Podmínky pro všechny zimní sporty jsou v italských Alpách naprosto ideální.

Tradiční lyžařské oblasti – lyžařské zájezdy v Itálii

Vzhledem k pestrosti přírodních poměrů se v Itálii líbí jak začínajícím lyžařům, tak i zkušeným a náročným sportovcům. Samozřejmostí je také špičkový doplňkový servis v podobě mnoha relaxačních služeb a zábavních programů. Velkým lákadlem, které jedinečně obohatí každý pobyt v Itálii, je ochutnávka celosvětově proslulé italské kuchyně.

Legendární lyžařská túra Sella Ronda – lyžařské zájezdy v Itálii

Sella Ronda patří k nejznámějším lyžařským atrakcím v Itálii. Tvoří ji čtyři propojená střediska s mnoha sjezdovkami. K dispozici jsou dva okruhy, které můžete celé absolvovat s lyžemi na nohou – zelená, snazší trasa měří 39 kilometrů, mírně náročnější červená trasa nabízí 41,8 km neomezeného sjezdování.

Všechny lyžařské a snowboardové zájezdy do Itálie najdete zde

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622