Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Lyžování a snowboarding v Rakousku

Lyžování a snowboarding v Rakousku

Lyžování patří v Rakousku jednoznačně mezi nejoblíbenější sporty. Odpovídá tomu i komfort, který rakouská střediska nabízí lyžařům a dalším milovníkům zimních sportů. Nezanedbatelnou výhodou Rakouska proti ostatním státům, kam míří naši turisté za zimní rekreací, je jeho blízkost, díky které odpadají starosti s dlouhým a náročným cestováním.

Tradiční lyžařské oblasti – lyžařské zájezdy v Rakousku

Rakouské hory nabízí rozhodně nejlepší podmínky pro lyžování ve střední Evropě. Je tu dostatek freeridů i snowparků pro příznivce snowboardů. Lepší střediska se nacházejí většinou nad úrovní lesa.

Lyžování na ledovci – lyžařské zájezdy v Rakousku

Nejlepší ježdění a nejvíc možností pro české lyžaře nabízí ledovce v Rakousku. Ve výškách kolem 3000 m n. m. se dá lyžovat dokonce i v létě. O kvalitní sníh zde rozhodně není nouze.

Lyžařské oblasti s možností wellness

Nechte se hýčkat. Po lyžařském výkonu si vaše tělo zaslouží řádný odpočinek plný masáží, vířivek a čerstvého horského vzduchu, který Alpy nabízejí. Po náležité relaxaci můžete znovu vyrazit na sjezdovku!

Všechny lyžařské a snowboardové zájezdy do Rakouska najdete zde>>

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622