Lyžování a snowboarding ve Švýcarsku

Lyžování a snowboarding ve Švýcarsku

Švýcarsko je lyžařským rájem a jeho sjezdovky si každoročně získávají další nové příznivce z celého světa. Napomáhá k tomu perfektní servis, doprovodné zábavní a wellness programy, široké kulturní zázemí i možnost dopřát si bohaté kulinářské zážitky.

Lyžařská střediska

Lyžařských středisek je ve Švýcarsku sice méně než třeba ve Francii či Itálii, svou kvalitou jim však mohou směle konkurovat. Mezi nejoblíbenější švýcarské cíle lyžařů patří Hasliberg, Meiringen, St. Moritz a Nendaz.

Lyžařské a snowboardové zájezdy ve Švýcarsku najdete zde >>>

Lyžování v lyžařském středisku Hasliberg

Hasliberg není pouze prvotřídním lyžařským střediskem. Vzhledem ke své poloze je jedinečným výchozím bodem pro pěší výlety a horskou turistiku. Hodí se tak nejen pro adrenalinové nadšence, ale i pro klidnější rodinnou rekreaci. Poznejte na vlastní kůži ideál lyžařů.

Lyžování v lyžařském středisku Meiringen

Meiringen patří mezi velmi živá švýcarská lyžařská střediska. Kromě skvělých podmínek pro lyžování nabízí také pestrou škálu doplňkových aktivit. Jednou z nevšedních turistických atrakcí tohoto zimního střediska je Muzeum Sherlocka Holmese, s jehož jménem je Meiringen neodmyslitelně spjat.

Lyžování v lyžařském středisku St. Moritz

 

St. Moritz se řadí k luxusnějším střediskům zimní rekreace. Ubytování zde zajišťují ty nejlepší hotely světové úrovně, o mlsné jazýčky hostů restaurací se starají jen ti nejpovolanější kuchaři. Zapomenout samozřejmě nesmíme na sjezdovky s fascinujícími výhledy do krajiny a obrovskou šíři sítě běžkařských tratí.

Lyžování v lyžařském středisku Nendaz

Středisko Nendaz si oblíbili hlavně milovníci panoramaticky krásné krajiny. Městečko totiž leží na náhorní plošině a výhled do okolí je tu skutečně úchvatný. Celá oblast má za sebou velmi bohatou historii, o zajímavé památky tu proto rozhodně není nouze. Samotný lyžařský areál ovšem patří k tomu nejmodernějšímu, co může lyžařská Evropa nabídnout.

Lyžařské a snowboardové zájezdy ve Švýcarsku najdete zde >>>